…Sen o słyszeniu uderzeń serca może oznaczać samoświadomość zagrożoną lub przestraszona. Być może unikasz konfrontacji z problemem z głową trzymaną wysoko… lub zdecydujesz się postawić się w strachu. Alternatywnie, słyszenie bicia serca może odzwierciedlać rozpoznawanie uczuć. Uznanie, jak bardzo ci zależy lub kochasz. Bicie serca może również symbolizować dowody życia lub zainteresowania. Żywotność relacji lub sytuacji. Istota sprawy….

Aby słuchać bicia serca jest interpretowany jako podświadome zalecenie dla marzyciela, aby myśleć o tym może on lub ona nie konfrontuje się lub uznając swoje uczucia. Potrzebujesz czegoś zbliżającego się z głową trzymana wysoko. Alternatywnie, bicie serca może symbolizować życie lub strach. Czujesz się w jakiś sposób zagrożony.

Odczuwanie pulsu, kiedy śnisz, ma znaczenie zmartwienia, nerwowości, niepokoju, zwykle o zbliżającym się wydarzeniu lub czymś z niepewnym zakończeniem. Ponadto puls jest symbolem pewnego rodzaju niepokoju w twoim życiu budzącym się. Marząc, że czujesz czyjeś bicie serca, można interpretować jako symbolikę, którą próbujesz nawiązać połączenie z tą osobą. Może ta osoba ma jakieś aspekty, które próbujesz włączyć do siebie.

Marząc o uderzając hałaśliwą powierzchnię, aby przyciągnąć uwagę jest interpretowany jako mile widziane zmiany w życiu marzyciela. Aby usłyszeć bicie w snach, sugeruje, że twoja podświadomość stara się przyciągnąć uwagę do jakiegoś aspektu siebie lub do jakiejś sytuacji przebudzenia. Nowa okazja może być przedstawiona.